شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 5 بعداز ظهر

آداپتور فیبر نوری LC-LC APC Duplex

Fiber Optic Adapter, LC-LC APC Duplex

با توجه به نوسان قیمت ها قبل از ثبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید .

شناسه محصول: 40693 دسته: برچسب:

توضیحات

Specifications
Connectors- two LC (APC)(female) to two LC (APC)(female)
Body material- Polymer
Mounting- Free standing or bulkhead mount (Duplex LC hole: 0.53in x 0.53in, 13.5mm x 13.5mm).
Channels- Duplex
Precision- Singlemode
Color- Green
Insertion Loss (IL)- <0.2dB
Durability- <0.1dB change after 500 matings
Operating Temperature- -4 º C to +75 º C (+25 º F to +165 º F)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبر نوری LC-LC APC Duplex”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *