شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 5 بعداز ظهر

آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Duplex

Fiber Optic Adapter, SC-SC OM3 Duplex

با توجه به نوسان قیمت ها قبل از ثبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید .

شناسه محصول: 40732 دسته: برچسب:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Duplex”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *